14-04-2014

Wykłady popularne z matematyki i jej zastosowań

Dnia 15 kwietnia o godzinie 15:15 Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli rozpoczyna cykl spotkań dla uczniów gimnazjum. Spotkania będą dotyczyły matematyki oraz jej zastosowań.

25-03-2014

Studia podyplomowe "Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy" - termin I zjazdu

I zjazd na studiach podyplomowych "Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy" - edycja 2, odbędzie się w dniu 27 marca 2014 r. o godz. 16.00 (budynek Politechniki).

17-02-2014

Finał I Konkursu dotyczącego wiedzy i umiejętności z tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej

W dniu 11.02.2014r. w Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli odbył się finał I Konkursu dotyczącego wiedzy i umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej.

13-02-2014

Wyniki ELIMINACJI do finału I Konkursu dotyczącego wiedzy i umiejętności z tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej w ZOD PRz w Stalowej Woli w dniu 14.01.2014r.

03-01-2014

Wyniki FINAŁU: I KONKURSU DOTYCZĄCEGO TWORZENIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ MECHANICZNEJ W PROGRAMIE AUTODESK AutoCAD nas czas

We wtorek 17 grudnia 2013r. na Wydziale Zamiejscowym Prawa i Nauk o Gospodarce KUL w Stalowej Woli odbył się finał I Konkursu dotyczącego tworzenia dokumentacji technicznej mechanicznej w programie Autodesk AutoCAD na czas.

27-11-2013

Wyniki ELIMINACJI do finału I KONKURSU DOTYCZĄCEGO TWORZENIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ MECHANICZNEJ W PROGRAMIE AUTODESK AutoCAD NA CZAS w dniu 19.11.2013r.

23-05-2012

Politechnika Rzeszowska na Festiwalu Nauki i Techniki

Przedstawiciele Ośrodka Zamiejscowego Politechniki Rzeszowskiej wzięli udział w Festiwalu Nauki i Techniki, który odbył się w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli.

02-05-2012

Nasi studenci w Masie Krytycznej

1 maja 2012 roku w ramach Dni Stalowej Woli studenci Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Stalowej Woli Politechniki Rzeszowskiej wzięli udział w III Stalowowolskiej Masie Krytycznej.

13-04-2012

Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

12 kwietnia 2012 roku odbył się Dzień Otwarty Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Stalowej Woli Politechniki Rzeszowskiej.

15-03-2012

Politechnika wzięła udział w Targach Edukacyjnych

14 marca 2012 roku Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Stalowej Woli Politechniki Rzeszowskiej prezentował swoją ofertę podczas Targów Edukacyjnych.

«««  1 | 2 | 3 | 4