25-05-2016

Z matematyką przez świat - Piknik Naukowy w Tarnobrzegu

25 maja 2016 roku w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbył się Piknik Naukowy zorganizowany w ramach programu ERASMUS+.

16-05-2016

Już 1 czerwca 2016 roku rusza elektroniczna rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne

Już 1 czerwca 2016 roku rusza elektroniczna rejestracja na studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne) w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

30-04-2016

Dni Stalowej Woli - piknik familijny "Na tropie przyszłości"

30 kwietnia 2016 roku w ramach Dni Stalowej Woli w Parku 24 zorganizowano piknik familijny pt. "Na tropie przyszłości".

28-04-2016

Premier Beata Szydło w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym PRz w Stalowej Woli

28 kwietnia 2016 roku w Stalowej Woli gościła delegacja rządowa na czele z panią premier Beatą Szydło. W auli Politechniki Rzeszowskiej odbyła się prezentacja Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju określanego „planem Morawieckiego”.

22-04-2016

Finał XIV Powiatowego Konkursu Matematycznego „Młody Matematyk”

Dnia 22 kwietnia 2016 roku w auli Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się finałowy etap XIV Powiatowego Konkursu Matematycznego „Młody Matematyk” dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum.

08-04-2016

III Targi Pracy i Edukacji w Stalowej Woli

8 kwietnia 2016 roku w Stalowej Woli odbyła się trzecia edycja Targów Pracy i Edukacji. Jest to przedsięwzięcie adresowane do społeczności lokalnej w obszarze rynku pracy.

07-04-2016

IX Targi Pracy i Edukacji w Tarnobrzegu

7 kwietnia 2016 roku w Tarnobrzegu odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

07-04-2016

Takiego Dnia Otwartego w Stalowej Woli jeszcze nie było!

4 kwietnia 2016 roku gmach Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli tłumnie wypełnili maturzyści z Janowa Lubelskiego, Tarnobrzega, Nowej Dęby i Stalowej Woli.

18-03-2016

Dzień Otwarty w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Już 4 kwietnia 2016 roku w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się Dzień Otwarty skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

10-03-2016

Dyplomaci z całego świata w Stalowej Woli

Województwo Podkarpackie odwiedzili dyplomaci z 33 państw świata zrzeszeni w Klubie Radców Handlowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Chcieli poznać potencjał ekonomiczny regionu.

«««  1 | 2 | 3 | 4  »»»