15-09-2016

Rejestracja na trzeci semestr Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli

26 września 2016 r. o godzinie 10.00 rozpocznie się rejestracja na zajęcia Politechniki Dziecięcej w Stalowej Woli. Zapisy potrwają do 2 października do godziny 23.59.59. W Stalowej Woli będzie to już III semestr zajęć.

Wszystkie informacje dotyczące rejestracji na poszczególne zajęcia znajdą Państwo w zakładce Rejestracja na stronie dolina-wiedzy.pl. Apelujemy o dokładne zapoznanie się z procedurą rejestracji.

Na potwierdzenie rejestracji czekamy do 3 października do godziny 12.00. Potwierdzenia należy dokonać poprzez link, który zostaje wysłany do Państwa automatycznie na adres mailowy podany przy rejestracji.